Gabriela Sedláčková

Zakladatelka svatební a eventové agentury Elegance in detail, svatební agentka a koordinátorka

Gabriela, svatební koordinátorka a zakladatelka společnosti Elegance in detail, má vášeň pro vytváření jedinečných událostí. Její smysl pro detail, styl a kvalitu je její obchodní značkou.

Gabriela vystudovala hotelovou školu, obor cestovní ruch. Po studiích pedagogické fakulty na Univerzitě Palackého pracovala ve společnosti Telefonica O2, kde získala především komunikační a obchodní dovednosti. Několik let působila jako interní lektorka ve společnosti Seznam.cz, v roce 2010 využila získaných zkušeností a s kolegyní Lenkou Výbornou založila společnost Soft Education, která se věnuje profesnímu vzdělávání.

V roce 2011 se stala ambasadorkou projektu Život nápadům, který podporuje ženy v začátcích vlastního podnikání.

Zkušenosti s pořádáním různých eventů získala Gabriela především díky dlouholetému působení ve společnosti Celé Česko čte dětem jako koordinátorka pro Prahu a Olomoucký kraj, kde plánovala a realizovala akce pro děti, rodiče, případně koordinátory nebo partnery. V roce 2012 byla Gabriela na konferenci „Čtení dětem mění životy“ oceněna jako jedna z nejaktivnějších koordinátorek v České republice, v roce 2013 pak obdržela za proaktivní působení Cenu dětské radosti.

Od roku 2013 působí Gabriela externě jako lektorka ve společnosti NEWTON Media a jako copywriterka a PR koordinátorka v Nadačním fondu pomoci Karla Janečka. Její záběr je opravdu široký a i díky tomu je zakladatelka naší svatební agentury v plánování svateb velmi kreativní.

K realizaci a koordinaci svateb se poprvé dostala v roce 2000, kdy kompletně připravila a zrealizovala rodinnou svatební oslavu, o několik let později začala svatby organizovat profesionálně.

Jako nejdůležitější aspekty při přípravách svatby vnímá: kreativitu, smysl pro detail a důslednost.

„Při realizaci svateb, dá se říct, přebíráme zodpovědnost za cizí štěstí, a to je pořádný závazek. Do příprav a realizací svateb dávám všechno. To nejdůležitější, krom kreativity a profesionálního přístupu, je vnímání individuálních potřeb snoubenců.“

Svatební agentka Gabriela pravidelně přispívá na vlastní svatební blog Pět Věcí.

Na svatební konzultaci zdarma s Vámi Gabriela ráda zajde v jakékoliv lokalitě v České republice. Nebrání se ani Polsku a Slovensku.

Přímý e-mail na agentku Gabrielu: gabriela@eleganceindetail.com

Více o Gabriele Sedláčkové se dozvíte na níže uvedených odkazech:

↑ nahoru